přání
Přidejte produkty do seznamu přání
Greus je velkoobchodním dodavatelem vybavení a materiálů pro stavbu sauny
0
Moje objednávka

Tulikivi saunová kamna

Řazení:
Podle oblíbenosti Od nejlevnějšího Abecedně

Sauny a koupele pomáhají nejen obnovit fyzické síly, ale také dobře podporují duševní rovnováhu. Skutečnou parní lázeň samozřejmě může nahradit jen máloco, ale technologie vám umožní vytvořit si útulnou parní lázeň s minimálními náklady. Koneckonců, postavení tradičních saunových topidel vyžaduje nejen pracovní a finanční náklady, ale také určité dovednosti. Elektrická saunová kamna a saunová kamna na dřevěná Tulikivi - originální řešení pro vytápění sauny nebo lázní.

Tulikivi - finská saunová kamna

Jedním z uznávaných lídrů v oblasti saunové a lázeňské techniky je společnost Tulikivi, která se zabývá zpracováním kamene, krby a výrobou saunových kamen. Příznivci pravé finské sauny si v Praze oblíbí kamna Tulikivi - kvalitní přírodní materiály a originální design jsou jen částí předností těchto výrobků.
Výhody výrobků TULIKIVI
Opravdoví znalci finské kvality ocení výhody elektrických kamen:
- dlouhotrvající tepelný výkon;
- použití přírodních materiálů - unikátního kamene talkomagnezitu;
- snadná instalace a údržba;
- velké množství příslušenství.


Finská kamna TULIKIVI nevyžadují speciální skříně a jsou poměrně kompaktní, což umožňuje instalovat zařízení v různých místnostech, včetně bytu nebo soukromého domu. 


Proč je výhodné koupit si saunová kamna Tulikivi od společnosti Greus

Společnost Greus je výhradním zástupcem společnosti Tulikivi v České republice. Jsme rádi, že můžeme být partnerem společnosti TULIKIVI - prvotřídního finského výrobce. Na našich webových stránkách se můžete seznámit s kompletní nabídkou saunových kamen a zakoupit finské vařiče TULIKIVI za atraktivní ceny.

Nahoru

Dbáme o vaši soukromí

Tento web používá soubory cookie pro marketingové a statistické účely, jakož i pro zajištění bezpečného a optimálního provozu webu. Toto můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" udělujete souhlas s použitím souborů cookie. Více informací naleznete na stránce Uživatelské smlouvy.