Společnost Greus je výhradním zástupcem značek Saunum a Tulikivi v České republice a oficiálním distributorem oblíbených značek HUUM, Helo, Kastor, Cariitti, Thermory, Fasel.
Jsme také hrdí na to, že můžeme na evropském trhu představovat značky naše vlastní výroby  - Greus a EcoFlame.
Máme dlouhodobý plán rozvoje společnosti, který spočívá v rozšiřování vlastního sortimentu a prezentaci exkluzivního vybavení a příslušenství pro lázně a sauny našim partnerům.

A budeme rádi, když se zařadíte mezi naše obchodní partnery.

Získat oficiální status našeho obchodního partnera je snadné, stačí vyplnit formulář s Vašimi kontaktními údaji, který najdete níže.

Po obdržení formuláře Vás budou naši specialisté neprodleně kontaktovat a poradí Vám s podmínkami spolupráce, seznámí Vás s programem dealerských slev a bonusů a nabídnou nejlepší řešení všech Vašich otázek.

Dalším krokem je schůzka a projednání individuálních podmínek spolupráce s naším manažerem, kde získáte přístup k velkoobchodnímu ceníku. K dispozici bude rovněž aktuální katalog výrobků s doporučenými maloobchodními cenami, dealerskými slevami atd.
To však není vše - poskytneme Vám podporu ve všech fázích prodeje, servis a technickou pomoc a zorganizujeme školení o našich výrobcích pro Vaše zaměstnance, aby se cítili jistě a znali všechny podrobnosti o výrobku.

Spolu s tím získáte:

  • zvýšené příjmy z Vašeho podnikání
  • výhodný systém slev
  • individuální podmínky pro stálé zákazníky
  • zcela exkluzivní produkty
  • špičkový předprodejní a poprodejní servisDovolte nám, abychom ještě dnes zvýšili ziskovost Vašeho podnikání! Přidejte se k nám a přesvědčte se sami - již tak učinilo více než 450 partnerů v celé Evropě.