My jsme Greus - Váš spolehlivý velkoobchodní dodavatel materiálů pro stavbu saun. Jsme výhradním zástupcem značek Saunum a Tulikivi v České republice a oficiálním distributorem oblíbených světových značek HUUM, Helo, Kastor, Cariitti, Thermori, Fasel.

Jsme také hrdí na to, že můžeme představit naše vlastní značky - Greus a EcoFlame.

Máme ambiciózní cíle, které spočívají v neustálém každoročním rozšiřování našeho sortimentu a uvedením na trh nejnovějšího exkluzivního vybavení a příslušenství pro lázně a sauny ke spokojenosti našich partnerů.

Přidejte se mezi naše obchodní partnery a získejte řadu unikátních výhod!

Získat status našeho partnera je poměrně snadné! Stačí jen vyplnit partnerský formulář se svými kontaktními údaji, který najdete níže.

Po obdržení formuláře Vás budou naši specialisté neprodleně kontaktovat a poradí Vám ohledně podmínek spolupráce, seznámí Vás s programem dealerských slev a bonusů a vždycky nabídnou nejpříznivější řešení pro Vás.

Dalším krokem je schůzka a projednání individuálních podmínek spolupráce s naším manažerem, kde získáte přístup k úplnému ceníku - s aktuálním katalogem výrobků, doporučenými maloobchodními cenami, dealerskými slevami atd.

To však není vše - poskytneme Vám rovněž podporu ve všech fázích prodeje, servis a technickou pomoc a zorganizujeme školení o našich výrobcích pro Vaše zaměstnance, aby se cítili jistě a znali všechny podrobnosti o výrobku.

Spolu s tím získáte:

  • Zvýšení Vaše obchodní marže
  • Výhodný systém dealerských slev
  • Individuální podmínky pro stálé zákazníky
  • Exkluzivní a unikátní produkty pro český trh
  • Kvalitní předprodejní a poprodejní servis

Dovolte nám, abychom ještě dnes zvýšili ziskovost vašeho podnikání!
Přidejte se k nám a přesvědčte se sami - již tak učinilo více než 450 partnerů v celé Evropě.