přání
Přidejte produkty do seznamu přání
Greus je velkoobchodním dodavatelem vybavení a materiálů pro stavbu sauny
0
Moje objednávka

Saunová kamna na dřevo

Řazení:
Podle oblíbenosti Od nejlevnějšího Abecedně

Finská saunová kamna jsou měřítkem kvality, produktivity, dobroty a spolehlivosti. Pokud se budete řídit kritérii nabízených vzorků, ideální saunová kamna do saunové místnosti jsou zaručena.

Odrůdy saunových kamen.

V závislosti na umístění se finská kamna na dřevo do sauny vyznačují některými konstrukčními specifiky:

- Saunová kamna se vyznačují následujícími charakteristikami: 1. Saunová kamna jsou určena pro saunování. Vyžadují rychlý ohřev parní místnosti (používá se konvekční ohřev). Hlavní typy provedení jsou otevřená saunová kamna (používají se silné sítě na kameny).

- V ruské sauně. Je nutná lehká, suchá pára, proto je pec pro ruskou lázeň vybavena uzavřeným saunovým topidlem a trubkovým odtokem pro přívod vody ke kamenům.

Uznávané značky finských sporáků na dřevo.

Nejlepší saunový vařič na dřevo je ten, který poskytuje čistou, lehkou, aromatickou páru a moře potěšení. Každý majitel si najde své argumenty ve prospěch vlastního vybavení kamen, ale všichni se vždy sjednotí pod jednou ze čtyř nejoblíbenějších značek:

1. Saunový vařič na dřevo Kastor. Tato provedení jsou jednoduše ideální pro lidi, kteří znají význam dobré parní lázně. Zařízení zajistí příjemnou atmosféru díky svým nesporným výhodám:

- Výkon odpovídá uvedeným vlastnostem.

- Zařízení na doplňování vody do nádržky je bezpečné a pohodlné.

- Zařízení pece s vlastnostmi pro uchování tepla.

- Lázeňská pec se skleněnými dvířky se speciální tepelnou odolností a odolností proti nárazu.

Modely s nejvyššími nároky:

- Karhu-20.

- Karhu 30 .

- Saga 22 T.

2. Instalace sporáku na dřevo do sauny značky HUUM je vynikajícím řešením pro ruskou saunu. Vařič na dřevo, v jehož konstrukci není použit prakticky žádný kov, a výměna tepla probíhá výhradně z kamenů. Vařič HUUM je nejlepší volbou pro znalce tradičního saunování.

Některé z nejlepších modelů Huum:

- HIVE Wood 13 kW.

- HIVE Wood LS 17 kW.

 

Chcete-li si koupit saunový vařič Tulikivi, Kastor, HUUM v internetovém obchodě GREUS a nechat si poradit s instalací vařiče na dřevo, můžete zavolat na +420775848081 nebo napsat na office@greus.com . Chcete-li zjistit cenu sporáku na dřevo v Praze, můžete vyplnit formulář zpětné vazby v sekci Poptávka po ceně.

Cena vybavení kamen z Finska je sice o něco vyšší než u analogů na trhu, ale kvalita je hodna respektu svou bezvadností.

Nahoru

Dbáme o vaši soukromí

Tento web používá soubory cookie pro marketingové a statistické účely, jakož i pro zajištění bezpečného a optimálního provozu webu. Toto můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" udělujete souhlas s použitím souborů cookie. Více informací naleznete na stránce Uživatelské smlouvy.