Způsoby přepravy:

Osobní odběr - po domluvě s manažerem je možné si zboží vyzvednout osobně ve skladu na adrese sídla společnosti.

Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9 v areálu "BigBox".

Spolupracujeme také s mnoha dopravci v ČR, SR i v celé Evropě a můžete si zvolit dopravce nebo kurýrní službu dle vlastní představy.

V České republice:

PPL - doručení na adresu nebo na jedno z výdejních míst PPL po celé ČR. Obvykle je doručení provedeno následující den po odeslání zboží. Velké zásilky nelze zasílat na adresu PBOX!

Packeta (Zásilkovna) - má nejširší síť výdejních míst v České republice a na Slovensku a celkem přes 149 918 partnerských výdejních míst po celém světě.

GLS Group - vnitrostátní a mezinárodní přeprava zboží na určenou adresu nebo do sběrného místa GLS Parcel Box.

DPD - doručování zásilek do domu po celé České republice. Doručení probíhá zpravidla následující den po odeslání zboží.

DHL, UPS, FedEx Express - mezinárodní nákladní doprava různých objemů a rozměrů.

Způsoby platby: v případě, že se jedná o zásilku, která je doručována do České republiky, je možné ji zaslat na účet společnosti:

1. Dobírka - za zboží zaplatíte dopravci při doručení v hotovosti nebo kartou, a to přímo na vámi uvedenou doručovací adresu.

2. Bankovní převod - po zpracování objednávky Vám zašleme fakturu k úhradě. Objednávka bude odeslána během následujících pracovních dnů po obdržení platby.

3. Odložená platba pro stálé partnery. V případě dlouhodobé spolupráce můžeme poskytnout odklad platby za zboží o 14 dní po jeho převzetí.

 

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů, a to až do doby, než s tímto zpracováním písemně vyjádří nesouhlas. Kontaktní údaje poskytnuté kupujícím při objednávce slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným osobám, s výjimkou zpracovatelů plateb.

Bankovní spojení:

Korunový účet - 6195408379/0800 (Česká spořitelna)

Eurový účet - 2143509233/0800 (Česká spořitelna)